S nami budete podnikať

logo efektívnejšie

Online rezervačný systém Bookio posunie Vaše podnikanie na novú úroveň

18 000 klientov, 15 rokov skúseností, 19 000 000 obslúžených zákazníkov
🏠 Domov > Ostatné online služby > Rezervačný systém Bookio

Efektívny rezervačný systém

Online rezervácie

Veľké množstvo funkcií

Bookio šetrí Váš čas

Online rezervácie ušetria viac ako 40% času. Zamestnanci pracujú a neodbiehajú k telefónu, zákazníci si voľný termín vyberú sami.

Online rezervácie a platba

Bookio umožní Vašim klientom sa online rezervovať 24 hodín, 7 dní v týždni z Vášho webu, Facebooku, Google a iných kanálov. Za službu môžu rovno aj zaplatiť.

Bookio zvýši Vaše tržby

Viac ako 65% zákazníkov preferuje online rezerváciu pred telefonickou. Až 35% klientov sa rezervuje mimo otváracích hodín.

Detailné štatistiky

Máte prehľad o vyťaženosti služieb, dní či zamestnancov. Viete odkiaľ sú Vaši zákazníci a s ktorým zamestnancom sú najviac spokojní.

Starostlivá zákaznícka podpora

Bookio si sami ľahko nastavíte za 5 minút a s akýmikoľvek otázkami Vám rada pomôže ochotná zákaznícka podpora.

SMS a emailové pripomienky

Bookio za Vás automaticky pošle potvrdenia o rezervácii, hodnotenia spokojnosti zákazníkov ako aj pripomínacie SMS / emaily.

Cenník rezervačného systému Bookio

V ponuke sú 4 balíky:

  • Freemium – zadarmo (max. 200 rezervácií / mesiac)
  • Basic – 19 € / mesiac
  • Standard – 39 € / mesiac
  • Premium – 69 € / mesiac

Balíky sa líšia počtom prístupov a dostupnými funkcionalitami. Kompletný prehľad funkcií jednotlivých balíkov nájdete v cenníku.

Kontaktný formulár

Telefonický kontakt

kruhová fotografia Mgr. Martin Jurkovič

Mgr. Martin Jurkovič

Potrebujete sa poradiť?
Zavolajte na +421 903 276 531 a s radosťou Vám poradím.

Rezervačný systém Bookio je vhodný pre tieto typy prevádzok

Rezervačný systém Bookio má tieto skvelé funkcie a vlastnosti

Rezervačný systém pre Kaderníctva a Barberov

Rezervačný systém pre kaderníctvo a barberov môže pomôcť organizovať termíny zákazníkov a zefektívniť prevádzku kaderníckeho a barber salónu. Nechajte klientov zarezervovať si termín strihania kedykoľvek a bez zbytočných telefonátov.

Rezervačný systém pre Wellness

Wellness centrum by malo mať prehľad o všetkých rezerváciách v rámci jedného kalendára, aby bolo možné efektívne plánovať a minimalizovať prekryvy. Manažéri wellness centra by mali mať prístup k prehľadným reportom o dennej a týždennej vytíženosti, tržbách a iných dôležitých údajoch.

Rezervačný systém pre Kozmetické salóny

Rezervačný systém pre Kozmetické salóny ponúka možnosť rezervácie rôznych kozmetických služieb, ako sú manikúra, pedikúra, ošetrenia pleti, líčenie, depilácia a ďalšie. Zákazníci by mali mať možnosť vybrať si konkrétnu kozmetičku, ak majú nejakú preferenciu.

Rezervačný systém pre Zdravotnícke zariadenia a Lekárov

Rezervačný systém pre Zdravotnícke zariadenia zefektívni chod Vašej kliniky už od prvého kontaktu s klientom. Rezervačný systém Bookio je voľbou číslo 1 pre všetky medicínske zariadenia. Poskytnite Vaším pacientom komfort online rezervácie už zo svojho domova, znížte čakacie rady a spríjemnite si prácu s dokonalým plánovačom. Doprajte svojim lekárom prehľadné informácie o zákazníkoch, rezerváciách a spríjemnite im prácu automatizáciou. Rezervačný systém Bookio. je spoľahlivým partnerom pre očné klinky, ktorým pomáha pri plánovaní a tým zefektívňuje ich podnikanie. Posuňte svoju ambulanciu na svetovú úroveň. Nenechajte svojich pacientov už zbytočne čakať a poskytnite im komfort online rezervácie už zo svojho domova.

Rezervačný systém pre Masérov a Fyzioterapeutov

Uľahčite si podnikanie cez rezervačný systém Bookio. Pomôže vám s rezerváciami, plánovaním a vy sa môžete bez starostí venovať zákazníkom. Zákazníci by mali mať možnosť rezervovať si termíny na masáže alebo fyzioterapeutické služby cez webovú stránku alebo mobilnú aplikáciu. Možnosť rezervovať rôzne typy masáží, terapií alebo rehabilitačných služieb podľa potreby. Uchovávanie histórie masáží a terapií, čo môže pomôcť prispôsobiť budúce služby. Pre manažéra masážneho salónu umožňuje sledovať výkonnosť terapeutov, prideliť im termíny a spravovať pracovný čas.

Rezervačný systém pre Zubné kliniky a Dentálne hygieny

Čakáreň plnú nervóznych pacientov a chaotické predbiehanie raz a navždy vyrieši Bookio. Presvedčte sa o efektivite rezervačného systému, ktorý si pochvaľujú zubné kliniky. Pacienti by mali mať možnosť rezervovať si termíny pre zubnú starostlivosť cez rezervačný systém. Možnosť rezervovať rôzne typy služieb, ako sú preventívne prehliadky, čistenie, výplne, odstraňovanie zubného kameňa a ďalšie. Ak je viac pracovníkov, pacienti by mali mať možnosť vybrať si v rezervačnom systéme konkrétneho zubára alebo hygieničku. Pre manažéra kliniky umožňuje sledovať výkonnosť lekárov a hygieničiek, prideliť im termíny a spravovať pracovný čas.

Rezervačný systém pre Reštaurácie a Bistrá

Rezervačný systém Bookio šetrí čas a zvyšuje tržby reštauráciám. Rezervačný systém pre reštaurácie a bistrá môže zjednodušiť správu rezervácií a pohodlie pre hostí. Reštaurácie by mali mať prehľad o voľných a obsadených stoloch, čo umožní efektívne plánovať obsadenosť. Hostia by mali mať možnosť určiť počet ľudí v skupine, aby sa prispôsobila veľkosť stola. Hostia by mohli mať možnosť prezerať si online menu a špeciálne ponuky, ak sú k dispozícii. Pre personál reštaurácie umožňuje sledovať a prispôsobovať obsadenosť stolov, distribuovať hostí a prispôsobiť plánovanie. Možnosť rezervovať stoly pre špeciálne akcie alebo udalosti, ako sú tématické večere alebo koncerty.

Rezervačný systém pre Bary, Kaviarne, Čajovne alebo Pivárne

Perfektný rezervačný systém pre bary a puby. Vyťaženie kapacity baru, spokojnosť zákazníkov a prestížna úroveň podniku. Obľúbené miesta v čajovni potrebujú prestížnu rezerváciu. Pridajte Vašu čajovňu medzi podniky s online rezerváciou a zvýšte povedomie o Vašom podniku. Vyladený rezervačný systém pre každú dobrú piváreň. Zjednodušte si chod Vašej prevádzky a efektívne vyťažujte všetky stoly. Pre zamestnancov umožňuje sledovať a prispôsobiť obsadenosť stolov, rozmiesťovanie hostí a optimalizovať plánovanie.

Rezervačný systém pre Osobného trénera

Zautomatizujte si svoj plánovač a zefektívnite svoj čas pri práci s klientmi. Bookio sa postará o rezerváciu, platbu, spätnú väzbu a o množstvo iných úloh. Zákazníci by mali mať možnosť rezervovať si svoje tréningové termíny cez online rezervačný systém. Osobní tréner by mal mať prehľad o svojej dostupnosti a naplánovaných tréningových hodinách. Každý tréning by mal mať stanovený odhadovaný čas a možnosť uviesť špecifické požiadavky alebo ciele. Uchovávanie záznamov o predchádzajúcich tréningoch a pokrokoch klienta.

Rezervačný systém pre Športoviská

Zvýšte tržby svojho športoviska vďaka vyladeným funkcionalitám populárneho rezervačného systému Bookio. Bookio sa postará o viac ako len rezerváciu. Možnosť rezervovať rôzne typy športovísk, ako sú futbalové ihriská, tenisové kurty, basketbalové ihriská, plavárne a pod. Možnosť hodnotiť a recenzovať kvalitu športovísk a ich vybavenie. Možnosť rezervovať športoviská pre turnaje, tréningy či iné športové udalosti.

Rezervačný systém pre Autoservisy a Autoumyvárne

Rezervačný systém pre autoservisy a autoumyvárne môže značne zvýšiť organizáciu a efektivitu prevádzky, a zároveň poskytnúť pohodlný zážitok pre zákazníkov. Zákazníci by mali mať možnosť rezervovať si termíny pre servis alebo umytie svojho vozidla cez online rezervačný systém. Autoservisy by mali mať prehľad o svojej dostupnosti a časových slotoch, čo umožní lepšie plánovať svoju prácu. Zákazníci by mali mať možnosť uviesť popis problému vozidla alebo špecifické požiadavky. Možnosť rezervovať rôzne druhy služieb, ako sú mechanické opravy, údržba, diagnostika, a autoumytie. Ak je viac mechanikov, zákazníci by mali mať možnosť vybrať si konkrétneho mechanika. Pre manažéra autoservisu umožňuje sledovať výkonnosť mechanikov, prideliť im prácu a spravovať pracovný čas.

Rezervačný systém pre Prenájom áut

Rezervačný systém pre prenájom áut môže výrazne zjednodušiť a zlepšiť proces prenájmu vozidiel, a zároveň poskytnúť pohodlný zážitok pre zákazníkov. Zautomatizujte si prenájom svojich áut tak, že už viac nebudete mať robotu navyše a rezervácie budú šliapať ako hodinky. Prenájom áut by mal mať prehľad o dostupných vozidlách a ich kategóriách. Možnosť rezervovať rôzne typy vozidiel, ako sú osobné autá, dodávky, luxusné autá a ďalšie. Možnosť uviesť špecifické požiadavky k vozidlu, napríklad automatická prevodovka, detská sedačka a pod. Možnosť zobraziť informácie o poistení a podmienkach prenájmu. Pre personál prenájmu áut umožňuje sledovať stav vozidiel, ich údržbu a dostupnosť.

Rezervačný systém pre Ubytovacie zariadenia – hotely, apartmány, chaty

Rezervačný systém pre ubytovacie zariadenia umožňuje správu kalendára dostupnosti a cien pre jednotlivé izby, apartmány alebo chaty. To môže zahŕňať možnosť nastavenia sezónnych cien, zliav a rôznych balíčkov. Možnosť online platieb pri ubytovaní je dôležitá. Ubytovacie zariadenie má prístup k prehľadu všetkých aktuálnych a budúcich rezervácií. To zahŕňa informácie o zákazníkoch, dátumoch pobytu, špeciálnych požiadavkách atď. Možnosť ukladať informácie o hostoch, ako sú kontaktné údaje, preferencie a osobné poznámky, aby mohli byť budúce pobyty prispôsobené. Prenájom vášho apartmánu si zákazníci rezervujú sami cez rezervačný systém.

Rezervačný systém pre Zábavné centrá a Adrenalínové zážitky

Využívajte prehľadný rezervačný systém na všetky typy aktivít v zábavnom centre. Vyťažte zo svojich priestorov maximum. Rezervačný systém umožňuje zobraziť dostupnosť rôznych zážitkov a aktivít, a umožniť zákazníkom vybrať si konkrétne dátumy a časy pre rezerváciu. Možnosť pridávania špeciálnych udalostí, dočasných zatvorenia alebo obmedzení, ako aj rôznych časových slotov pre jednotlivé aktivity. Systém umožňuje zákazníkom písať recenzie a hodnotenia po ukončení zážitku. Rezervačný systém by sa mal integrovať s webovým portálom zábavného centra, aby zákazníci mohli robiť rezervácie priamo zo stránky. Ak je potrebné prideliť personál k určitým zážitkom, systém by mal umožňovať správu zamestnancov a ich pridelenie k rôznym aktivitám. Ak zábavné centrum ponúka zážitky pre skupiny, systém by mal mať možnosť spravovať kapacitu a rezervácie pre väčšie skupiny.

Rezervačný systém pre Konzultantov a Obchodníkov

Zefektívnite dohadovanie Vašich stretnutí a od začiatku ukážte klientom, že ste profesionáli. Rezervačný systému pre konzultantov a obchodníkov môže byť užitočným nástrojom na riadenie ich pracovných stretnutí, poradenských relácií a obchodných schôdzok. Systém umožňuje konzultantom a obchodníkom zobraziť svoju dostupnosť v rámci určitých dátumov a časov a umožniť zákazníkom rezervovať si termín. Klienti by mali mať možnosť rezervovať si čas na konzultácie cez online rezervačný systém. Ak konzultant alebo obchodník ponúka rôzne typy schôdzok alebo konzultácií, systém by mal umožniť klientom zvoliť si z týchto možností.

Rezervačný systém pre Vzdelávacie programy – školenia alebo kurzy

Ponúknite svoje vzdelávanie online ako sú jazykové, tanečné kurzy a umožnite svojim potenciálnym klientom pohodlný spôsob rezervácie. Rezervačný systém umožňuje zobraziť zoznam dostupných kurzov a školení s informáciami o ich obsahu, čase trvania a iných relevantných údajoch. Potenciálni účastníci majú možnosť zaregistrovať sa a rezervovať si miesto na konkrétnom kurze alebo školení. Kalendár zobrazuje všetky plánované kurzy a školenia, aby účastníci mohli zvoliť si vhodný dátum a čas. Systém umožňuje organizátorom sledovať a spravovať registrácie účastníkov na jednotlivé kurzy a školenia. Automatické potvrdzovacie e-maily pre registrácie a upomienky pred začiatkom kurzu.

Funkcie rezervačného systému Bookio

Rezervačný systém Bookio ponúka nasledovné funkcie pre uľahčenie Vášho podnikania.

Funkcia rezervačného systému – Rezervácia z webu

Rezervácia z webu umožňuje zákazníkom uskutočňovať rezervácie priamo cez webovú stránku vášho podniku alebo služby. Táto funkcionalita je široko využívaná pre rôzne odvetvia, ako sú hotely, reštaurácie, zábavné aktivity, konzultácie, školenia a iné. Pretvorte všetkých svojich potenciálnych klientov na svojich zákazníkov, pomocou rezervačného formulára priamo na Vašom webe.

Funkcia rezervačného systému – Automatické potvrdenia

Rezervácia vie byť automaticky potvrdená, pretože Bookio. zobrazuje len dostupné časy a kapacity. Zákazník tak nemusí čakať na to, kedy si nejaký zamestnanec všimne jeho rezerváciu a manuálne ju potvrdí. Takto je možné sa rezervovať aj pár minút dopredu, keď je k dispozícii voľný termín. Automatický e-mail je zaslaný zákazníkovi ako potvrdenie o prijatí rezervácie.

Funkcia rezervačného systému – Plánovač

Úspešné riadenie začína perfektným poznaním a plánovaním svojho podnikania. Bookio Vám umožňuje vidieť všetky rezervácie v prehľadnom online rezervačnom kalendári. Nikdy sa Vám už nestane, že budete mať rezerváciu dvoch osôb na jeden čas a Vaši zákazníci budú nespokojní, alebo nebudete vedieť, koľko zákazníkov majú obslúžiť Vaši pracovníci. Majte svoje podnikanie pod kontrolou.

Funkcia rezervačného systému – Rezervácie 24/7

Vaša rezervačná kniha zostáva dostupná pre záujemcov o vaše služby 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aj vtedy, keď máte prevádzku zatvorenú. Určite to ocenia zákazníci, ktorí si po večeroch vybavujú súkromné záležitosti, na ktoré im počas pracovného dňa nezostal čas. Poznáme to asi všetci, odkladáme termíny, pretože zabúdame alebo nestíhame zavolať a objednať sa. Neobmedzujte klientov objednávať sa len vo vašej pracovnej dobe, dajte im slobodu, vďaka ktorej sa u Vás budú pravidelne rezervovať.

Funkcia rezervačného systému – Pripomienky

Mobily nám strážia všetky termíny a povinnosti. Vďaka upozorneniam nezabúdame na narodeniny alebo si uvedomíme upomienku k platbe, či dátum dôležitého stretnutia. Bookio. posiela e-mailové potvrdenie o rezervácii, ako aj sms alebo email pripomienku pred dohodnutým termínom. Vďaka tomu sa Vám už nestane, že klient na dohodnutý termín zabudne a vy prídete o vaše peniaze.

Funkcia rezervačného systému – Špeciálne udalosti

Táto funkcia Vám dovolí vytvoriť špeciálny rezervačný formulár na rôzne akcie vo Vašom podniku, ako sú degustačné večere či predstavenie nového lístka. Cez tento rezervačný formulár si hostia okrem rezervácie stola (na konkrétny dátum a presný čas) môžu aj vopred zaplatiť cenu menu či vstupenku. V manažérskom profile Bookio. si event jednoducho vytvoríte. Rezervačný formulár na event si môžete zverejniť na Vašej webovej stránke, na Facebooku, či v newslettri. Rezervácie na event označené ako EVENT sa ukladajú priamo do rezervačnej knihy Bookio. Takisto sa v rezervačnej knihe zbierajú cenné dáta o hosťoch, ktorí prídu na event.

Funkcia rezervačného systému – Platené rezervácie

Už nemusíte mať obavu, že sa klient rezervuje na nákladnú alebo časovo náročnú službu a na termín sa nedostaví. Pri každej ponúkanej službe si viete samostatne zapnúť platbu vopred a rezervácia sa zákazníkovi potvrdí automaticky až po jej uhradení. Naša platobná brána poskytuje rôzne platobné možnosti (Cardpay, Tatrapay, Sporopay, Vubay).

Funkcia rezervačného systému – Darčekové poukážky

S Bookiom si jednoducho vytvoríte aj sami darčekové poukážky alebo poukážky na vstup. Bez starostí o grafiku, tlač či ich zapisovanie do tabuľky. Navyše všetky informácie o ich predaji a využití budete mať priamo vo vašom manažérskom profile – Bookio poukážky aj automaticky overí. Hostia si ich zakúpia online priamo z vášho webu, zaplatia online a poukážky im prídu ihneď obratom do emailu. Nemusia si pre ne chodiť, platiť hotovosťou, a dbať na to, aby papierovú poukážku nestratili.

Funkcia rezervačného systému – Prehľady a štatistiky

Chcete mať pri rozhodovaní o Vašom podnikaní viac informácií? Pomocou štatistík zistíte, ktorá služba je najviac objednávaná, ktorý pracovník najviac vyťažený, ako aj kto Vám priniesol najvyššie zisky. Tiež budete poznať presnú skladbu stálych verzus nových zákazníkov, viete efektívnejšie pracovať s vyťaženosťou zariadenia, kalkulovať s najžiadanejšou službou alebo otváracou dobou.

Funkcia rezervačného systému – Informácie o zákazníkoch

Každou rezerváciou získavate aj kontakt na svojho zákazníka. Kontakty sa Vám zbierajú na jednom mieste a následne ich viete použiť na newslettre o novinkách, ako aj na upevňovanie vzťahu s klientmi. Zároveň si rezervačná kniha pamätá, akú službu ste klientovi poskytli, či je VIP zákazník, problémový klient poprípade ako sa volá domáci maznáčik klientky. S týmito informáciami sa stane každý zákazník stálym zákazníkom.

Funkcia rezervačného systému – Spätná väzba

Neviete ako Vás vnímajú Vaši zákazníci? Sú spokojní s Vašim novým pracovníkom alebo nie? Zmeňte to! Vďaka Bookio. máte od nich spätnú väzbu po každej návšteve, ktorá Vám pomôže sa zlepšovať v ponúkaných službách a posúvať Vaše podnikanie dopredu.

Funkcia rezervačného systému – Vzdialený prístup

Všetky informácie máte dostupné z akéhokoľvek zariadenia. Máte dokonalý prehľad aj keď ste na dovolenke. Zároveň aj Vaši pracovníci si vedia kedykoľvek pozrieť svoj kalendár a manažovať si ho podľa potreby. Šetríte im čas, ktorý môžu venovať klientom a nie zbytočnej administratíve a vyznačovaniu svojich dostupných termínov.

Funkcia rezervačného systému – Bezpečná archivácia

Vaše údaje sa pravidelne zálohujú na bezpečnom mieste, kde sa nikto iný nedostane. Viete si svoje dáta vytiahnuť po roku, po viac rokoch a viete z nich vyťažiť maximum. Už ich viac nezahodíte na konci roka s papierovou knihou do koša.

Funkcia rezervačného systému – Správa miestností

V rezervačnom systéme si jednoducho nastavíte miestnosti, ktoré používate a tiež ich kapacitu. Následne Bookio. zabezpečí, aby sa nestalo, že bude nejaká miestnosť rezervovaná pre viac návštevníkov, ako je jej kapacita, alebo aby sa počas programu v danej miestnosti rezervoval niekto iný.

Funkcia rezervačného systému – Skupinové rezervácie

Skupina Vašich potenciálnych klientov sa vie jednoducho rezervovať na kurz alebo vstup jednou rezerváciou, čo zjednodušuje život Vám a aj Vaším klientom. Viete si určiť aj rôzne ceny pre jednotlivých účastníkov a rezervácia môže byť zaplatená aj dopredu online. Takto už nemusíte zbierať peniaze osobne a máte ich pohodlne na svojom účte.

Funkcia rezervačného systému – Google / iPhone Kalendár

Keď sa zákazník rezervuje na nejakú službu, v poslednom kroku sa mu zobrazí adresa na mape, ako aj možnosť uložiť si rezerváciu do svojho kalendára. Jednoducho si ju pridá k svojim ostatným rezerváciám v kalendári, ktorý používa a tak sa nestane, že zákazník na rezerváciu zabudne.

Funkcia rezervačného systému – SMS / E-mail Notifikácie

Hostia majú potvrdenie o rezervácii stále pri sebe v mobile a tak na ňu nezabudnú. Potvrdenia sa posielajú automaticky emailom/sms pri zápise rezervácie – netreba robiť nič navyše. Zákazníkom môžete poslať aj SMS o zrušení či zmene rezervácie. Posielaním SMS s potvrdením o rezervácií môžete znížiť celkový počet prepadnutých rezervácií.

Funkcia rezervačného systému – Mapa stolov

S detailnou mapou podniku a aktuálnym dianím na všetkých stoloch máte v rukách tromf, ktorý vám pomôže ešte lepšie manažovať jeho chod a vyťaženosť. Bookio. Vám umožní nakresliť floor plán presne podľa toho, ako máte usporiadané stoly v reštaurácii (okrúhle, štvorcové stoly, pri sebe, oddelené…) Mapa sa jednoducho ovláda a tak je ľahko použiteľná pre akéhokoľvek čašníka.

Funkcia rezervačného systému – Čakacia listina

Nedovoľte Vašim zákazníkom ísť do konkurenčného podniku, ak je ten Váš plný. Pridajte ich na čakaciu listinu a posaďte ich na drink k baru alebo ich pošlite sa poprechádzať . Keď sa stôl uvoľní, pošlite im sms správu a oni sa vrátia.  Takto viete stoly využiť efektívnejšie.

Funkcia rezervačného systému – Hromadná SMS

Zákazník môže svojich klientov informovať o novinkách vo svojom zariadení formou sms. Môže si vytvoriť aj nejakú akciu pre vybraných zákazníkov alebo len jednoducho poslať všetkým rovnakú správu.

Funkcia rezervačného systému – Pozvánka

Máte zákazníkov, ktorí sa už istý čas neukázali? Pripomeňte sa im! V Bookio. si viete automaticky nastaviť pozvánku, ktorá sa pošle zákazníkom ,ktorí v zariadení neboli viac ako zvolený počet dní. Vy na to nemusíte myslieť, Bookio. to urobí za Vás. Sms je poslaná automaticky bez potreby niečo kontrolovať.

Funkcia rezervačného systému – Permanentky

Vďaka Bookio. viete predávať a spravovať svoje permanentky online. Je to pohodlné pre Vás, ako aj pre Vašich zákazníkov. Permanentku si vedia kúpiť na pár klikov a Vy sa tiež nemusíte pri každej návšteve zapodievať ich zaškrtávaním. Bookio. ich automaticky overí za Vás.

Otázky a odpovede k rezervačnému systému Bookio

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Kaderníctva a Barberov?

Rezervačný systém pre kaderníctvo a barberov môže pomôcť organizovať termíny zákazníkov a zefektívniť prevádzku kaderníckeho a barber salónu.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Wellness?

Áno, Wellness centrum by malo mať prehľad o všetkých rezerváciách v rámci jedného kalendára, aby bolo možné efektívne plánovať a minimalizovať prekryvy. Manažéri wellness centra by mali mať prístup k prehľadným reportom o dennej a týždennej vyťaženosti, tržbách a iných dôležitých údajoch.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Kozmetické salóny?

Áno, rezervačný systém pre Kozmetické salóny ponúka možnosť rezervácie rôznych kozmetických služieb, ako sú manikúra, pedikúra, ošetrenia pleti, líčenie, depilácia a ďalšie. Zákazníci by mali mať možnosť vybrať si konkrétnu kozmetičku, ak majú nejakú preferenciu

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Zdravotnícke zariadenia a Lekárov?

Áno, rezervačný systém pre Zdravotnícke zariadenia zefektívni chod Vašej kliniky už od prvého kontaktu s klientom. Rezervačný systém Bookio je voľbou číslo 1 pre všetky medicínske zariadenia. Poskytnite Vaším pacientom komfort online rezervácie už zo svojho domova, znížte čakacie rady a spríjemnite si prácu s dokonalým plánovačom.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Masérov a Fyzioterapeutov?

Áno, uľahčite si podnikanie cez rezervačný systém Bookio. Pomôže vám s rezerváciami, plánovaním a vy sa môžete bez starostí venovať zákazníkom. Zákazníci by mali mať možnosť rezervovať si termíny na masáže alebo fyzioterapeutické služby cez webovú stránku alebo mobilnú aplikáciu. Možnosť rezervovať rôzne typy masáží, terapií alebo rehabilitačných služieb podľa potreby.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Zubné kliniky a Dentálne hygieny?

Áno, čakáreň plnú nervóznych pacientov a chaotické predbiehanie raz a navždy vyrieši Bookio. Presvedčte sa o efektivite rezervačného systému, ktorý si pochvaľujú zubné kliniky. Pacienti by mali mať možnosť rezervovať si termíny pre zubnú starostlivosť cez rezervačný systém. Možnosť rezervovať rôzne typy služieb, ako sú preventívne prehliadky, čistenie, výplne, odstraňovanie zubného kameňa a ďalšie. Ak je viac pracovníkov, pacienti by mali mať možnosť vybrať si v rezervačnom systéme konkrétneho zubára alebo hygieničku. Pre manažéra kliniky umožňuje sledovať výkonnosť lekárov a hygieničiek, prideliť im termíny a spravovať pracovný čas.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Reštaurácie a Bistrá?

Áno, rezervačný systém Bookio šetrí čas a zvyšuje tržby reštauráciám. Rezervačný systém pre reštaurácie a bistrá môže zjednodušiť správu rezervácií a pohodlie pre hostí. Reštaurácie by mali mať prehľad o voľných a obsadených stoloch, čo umožní efektívne plánovať obsadenosť. Hostia by mali mať možnosť určiť počet ľudí v skupine, aby sa prispôsobila veľkosť stola. Hostia by mohli mať možnosť prezerať si online menu a špeciálne ponuky, ak sú k dispozícii. Pre personál reštaurácie umožňuje sledovať a prispôsobovať obsadenosť stolov, distribuovať hostí a prispôsobiť plánovanie. Možnosť rezervovať stoly pre špeciálne akcie alebo udalosti, ako sú tématické večere alebo koncerty.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Bary, Kaviarne, Čajovne alebo Pivárne?

Áno, Bookio je perfektný rezervačný systém pre bary a puby. Vyťaženie kapacity baru, spokojnosť zákazníkov a prestížna úroveň podniku. Obľúbené miesta v čajovni potrebujú prestížnu rezerváciu. Pridajte Vašu čajovňu medzi podniky s online rezerváciou a zvýšte povedomie o Vašom podniku. Vyladený rezervačný systém pre každú dobrú piváreň. Zjednodušte si chod Vašej prevádzky a efektívne vyťažujte všetky stoly. Pre zamestnancov umožňuje sledovať a prispôsobiť obsadenosť stolov, rozmiesťovanie hostí a optimalizovať plánovanie.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Osobného trénera?

Áno, zautomatizujte si svoj plánovač a zefektívnite svoj čas pri práci s klientmi. Bookio sa postará o rezerváciu, platbu, spätnú väzbu a o množstvo iných úloh. Zákazníci by mali mať možnosť rezervovať si svoje tréningové termíny cez online rezervačný systém. Osobní tréner by mal mať prehľad o svojej dostupnosti a naplánovaných tréningových hodinách. Každý tréning by mal mať stanovený odhadovaný čas a možnosť uviesť špecifické požiadavky alebo ciele. Uchovávanie záznamov o predchádzajúcich tréningoch a pokrokoch klienta.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Športoviská?

Áno, zvýšte tržby svojho športoviska vďaka vyladeným funkcionalitám populárneho rezervačného systému Bookio. Bookio sa postará o viac ako len rezerváciu. Možnosť rezervovať rôzne typy športovísk, ako sú futbalové ihriská, tenisové kurty, basketbalové ihriská, plavárne a pod. Možnosť hodnotiť a recenzovať kvalitu športovísk a ich vybavenie. Možnosť rezervovať športoviská pre turnaje, tréningy či iné športové udalosti.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Autoservisy a Autoumyvárne?

Áno, rezervačný systém pre autoservisy a autoumyvárne môže značne zvýšiť organizáciu a efektivitu prevádzky, a zároveň poskytnúť pohodlný zážitok pre zákazníkov. Zákazníci by mali mať možnosť rezervovať si termíny pre servis alebo umytie svojho vozidla cez online rezervačný systém. Autoservisy by mali mať prehľad o svojej dostupnosti a časových slotoch, čo umožní lepšie plánovať svoju prácu. Zákazníci by mali mať možnosť uviesť popis problému vozidla alebo špecifické požiadavky. Možnosť rezervovať rôzne druhy služieb, ako sú mechanické opravy, údržba, diagnostika, a autoumytie.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Prenájom áut?

Áno, rezervačný systém pre prenájom áut môže výrazne zjednodušiť a zlepšiť proces prenájmu vozidiel, a zároveň poskytnúť pohodlný zážitok pre zákazníkov. Zautomatizujte si prenájom svojich áut tak, že už viac nebudete mať robotu navyše a rezervácie budú šliapať ako hodinky. Prenájom áut by mal mať prehľad o dostupných vozidlách a ich kategóriách. Možnosť rezervovať rôzne typy vozidiel, ako sú osobné autá, dodávky, luxusné autá a ďalšie.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Ubytovacie zariadenia – hotely, apartmány, chaty?

Áno, rezervačný systém pre ubytovacie zariadenia umožňuje správu kalendára dostupnosti a cien pre jednotlivé izby, apartmány alebo chaty. To môže zahŕňať možnosť nastavenia sezónnych cien, zliav a rôznych balíčkov. Možnosť online platieb pri ubytovaní je dôležitá. Ubytovacie zariadenie má prístup k prehľadu všetkých aktuálnych a budúcich rezervácií. To zahŕňa informácie o zákazníkoch, dátumoch pobytu, špeciálnych požiadavkách atď. Možnosť ukladať informácie o hostoch, ako sú kontaktné údaje, preferencie a osobné poznámky, aby mohli byť budúce pobyty prispôsobené. Prenájom vášho apartmánu si zákazníci rezervujú sami cez rezervačný systém.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Zábavné centrá a Adrenalínové zážitky?

Áno, využívajte prehľadný rezervačný systém na všetky typy aktivít v zábavnom centre. Vyťažte zo svojich priestorov maximum. Rezervačný systém umožňuje zobraziť dostupnosť rôznych zážitkov a aktivít, a umožniť zákazníkom vybrať si konkrétne dátumy a časy pre rezerváciu. Možnosť pridávania špeciálnych udalostí, dočasných zatvorenia alebo obmedzení, ako aj rôznych časových slotov pre jednotlivé aktivity. Systém umožňuje zákazníkom písať recenzie a hodnotenia po ukončení zážitku.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Konzultantov a Obchodníkov?

Áno, zefektívnite dohadovanie Vašich stretnutí a od začiatku ukážte klientom, že ste profesionáli. Rezervačný systému pre konzultantov a obchodníkov môže byť užitočným nástrojom na riadenie ich pracovných stretnutí, poradenských relácií a obchodných schôdzok. Systém umožňuje konzultantom a obchodníkom zobraziť svoju dostupnosť v rámci určitých dátumov a časov a umožniť zákazníkom rezervovať si termín. Klienti by mali mať možnosť rezervovať si čas na konzultácie cez online rezervačný systém.

Je rezervačný systém Bookio vhodný pre Vzdelávacie programy - školenia alebo kurzy?

Áno, ponúknite svoje vzdelávanie online ako sú jazykové, tanečné kurzy a umožnite svojim potenciálnym klientom pohodlný spôsob rezervácie. Rezervačný systém umožňuje zobraziť zoznam dostupných kurzov a školení s informáciami o ich obsahu, čase trvania a iných relevantných údajoch. Potenciálni účastníci majú možnosť zaregistrovať sa a rezervovať si miesto na konkrétnom kurze alebo školení. Kalendár zobrazuje všetky plánované kurzy a školenia, aby účastníci mohli zvoliť si vhodný dátum a čas.

Má rezervačný systém Bookio funkciu rezervácia z webu?

Áno, rezervácia z webu umožňuje zákazníkom uskutočňovať rezervácie priamo cez webovú stránku vášho podniku alebo služby. Táto funkcionalita je široko využívaná pre rôzne odvetvia, ako sú hotely, reštaurácie, zábavné aktivity, konzultácie, školenia a iné. Pretvorte všetkých svojich potenciálnych klientov na svojich zákazníkov, pomocou rezervačného formulára priamo na Vašom webe.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Automatické potvrdenia?

Áno, rezervácia vie byť automaticky potvrdená, pretože Bookio. zobrazuje len dostupné časy a kapacity. Zákazník tak nemusí čakať na to, kedy si nejaký zamestnanec všimne jeho rezerváciu a manuálne ju potvrdí. Takto je možné sa rezervovať aj pár minút dopredu, keď je k dispozícii voľný termín. Automatický e-mail je zaslaný zákazníkovi ako potvrdenie o prijatí rezervácie.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Plánovač?

Áno, úspešné riadenie začína perfektným poznaním a plánovaním svojho podnikania. Bookio Vám umožňuje vidieť všetky rezervácie v prehľadnom online rezervačnom kalendári. Nikdy sa Vám už nestane, že budete mať rezerváciu dvoch osôb na jeden čas a Vaši zákazníci budú nespokojní, alebo nebudete vedieť, koľko zákazníkov majú obslúžiť Vaši pracovníci. Majte svoje podnikanie pod kontrolou.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Rezervácie 24/7?

Áno, Vaša rezervačná kniha zostáva dostupná pre záujemcov o vaše služby 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aj vtedy, keď máte prevádzku zatvorenú. Určite to ocenia zákazníci, ktorí si po večeroch vybavujú súkromné záležitosti, na ktoré im počas pracovného dňa nezostal čas. Poznáme to asi všetci, odkladáme termíny, pretože zabúdame alebo nestíhame zavolať a objednať sa. Neobmedzujte klientov objednávať sa len vo vašej pracovnej dobe, dajte im slobodu, vďaka ktorej sa u Vás budú pravidelne rezervovať.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Pripomienky?

Áno, mobily nám strážia všetky termíny a povinnosti. Vďaka upozorneniam nezabúdame na narodeniny alebo si uvedomíme upomienku k platbe, či dátum dôležitého stretnutia. Bookio. posiela e-mailové potvrdenie o rezervácii, ako aj sms alebo email pripomienku pred dohodnutým termínom. Vďaka tomu sa Vám už nestane, že klient na dohodnutý termín zabudne a vy prídete o vaše peniaze.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Špeciálne udalosti?

Áno, táto funkcia Vám dovolí vytvoriť špeciálny rezervačný formulár na rôzne akcie vo Vašom podniku, ako sú degustačné večere či predstavenie nového lístka. Cez tento rezervačný formulár si hostia okrem rezervácie stola (na konkrétny dátum a presný čas) môžu aj vopred zaplatiť cenu menu či vstupenku. V manažérskom profile Bookio. si event jednoducho vytvoríte. Rezervačný formulár na event si môžete zverejniť na Vašej webovej stránke, na Facebooku, či v newslettri. Rezervácie na event označené ako EVENT sa ukladajú priamo do rezervačnej knihy Bookio. Takisto sa v rezervačnej knihe zbierajú cenné dáta o hosťoch, ktorí prídu na event.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Platené rezervácie?

Áno, už nemusíte mať obavu, že sa klient rezervuje na nákladnú alebo časovo náročnú službu a na termín sa nedostaví. Pri každej ponúkanej službe si viete samostatne zapnúť platbu vopred a rezervácia sa zákazníkovi potvrdí automaticky až po jej uhradení. Naša platobná brána poskytuje rôzne platobné možnosti (Cardpay, Tatrapay, Sporopay, Vubay).

Má rezervačný systém Bookio funkciu Darčekové poukážky?

Áno, s Bookiom si jednoducho vytvoríte aj sami darčekové poukážky alebo poukážky na vstup. Bez starostí o grafiku, tlač či ich zapisovanie do tabuľky. Navyše všetky informácie o ich predaji a využití budete mať priamo vo vašom manažérskom profile – Bookio poukážky aj automaticky overí. Hostia si ich zakúpia online priamo z vášho webu, zaplatia online a poukážky im prídu ihneď obratom do emailu. Nemusia si pre ne chodiť, platiť hotovosťou, a dbať na to, aby papierovú poukážku nestratili.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Prehľady a štatistiky?

Áno, chcete mať pri rozhodovaní o Vašom podnikaní viac informácií? Pomocou štatistík zistíte, ktorá služba je najviac objednávaná, ktorý pracovník najviac vyťažený, ako aj kto Vám priniesol najvyššie zisky. Tiež budete poznať presnú skladbu stálych verzus nových zákazníkov, viete efektívnejšie pracovať s vyťaženosťou zariadenia, kalkulovať s najžiadanejšou službou alebo otváracou dobou.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Informácie o zákazníkoch?

Áno, každou rezerváciou získavate aj kontakt na svojho zákazníka. Kontakty sa Vám zbierajú na jednom mieste a následne ich viete použiť na newslettre o novinkách, ako aj na upevňovanie vzťahu s klientmi. Zároveň si rezervačná kniha pamätá, akú službu ste klientovi poskytli, či je VIP zákazník, problémový klient poprípade ako sa volá domáci maznáčik klientky. S týmito informáciami sa stane každý zákazník stálym zákazníkom.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Spätná väzba?

Áno, neviete ako Vás vnímajú Vaši zákazníci? Sú spokojní s Vašim novým pracovníkom alebo nie? Zmeňte to! Vďaka Bookio. máte od nich spätnú väzbu po každej návšteve, ktorá Vám pomôže sa zlepšovať v ponúkaných službách a posúvať Vaše podnikanie dopredu.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Vzdialený prístup?

Áno, všetky informácie máte dostupné z akéhokoľvek zariadenia. Máte dokonalý prehľad aj keď ste na dovolenke. Zároveň aj Vaši pracovníci si vedia kedykoľvek pozrieť svoj kalendár a manažovať si ho podľa potreby. Šetríte im čas, ktorý môžu venovať klientom a nie zbytočnej administratíve a vyznačovaniu svojich dostupných termínov.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Bezpečná archivácia?

Áno, Vaše údaje sa pravidelne zálohujú na bezpečnom mieste, kde sa nikto iný nedostane. Viete si svoje dáta vytiahnuť po roku, po viac rokoch a viete z nich vyťažiť maximum. Už ich viac nezahodíte na konci roka s papierovou knihou do koša.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Správa miestností?

Áno, v rezervačnom systéme si jednoducho nastavíte miestnosti, ktoré používate a tiež ich kapacitu. Následne Bookio. zabezpečí, aby sa nestalo, že bude nejaká miestnosť rezervovaná pre viac návštevníkov, ako je jej kapacita, alebo aby sa počas programu v danej miestnosti rezervoval niekto iný.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Skupinové rezervácie?

Áno, Skupina Vašich potenciálnych klientov sa vie jednoducho rezervovať na kurz alebo vstup jednou rezerváciou, čo zjednodušuje život Vám a aj Vaším klientom. Viete si určiť aj rôzne ceny pre jednotlivých účastníkov a rezervácia môže byť zaplatená aj dopredu online. Takto už nemusíte zbierať peniaze osobne a máte ich pohodlne na svojom účte.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Google / iPhone Kalendár?

Áno, keď sa zákazník rezervuje na nejakú službu, v poslednom kroku sa mu zobrazí adresa na mape, ako aj možnosť uložiť si rezerváciu do svojho kalendára. Jednoducho si ju pridá k svojim ostatným rezerváciám v kalendári, ktorý používa a tak sa nestane, že zákazník na rezerváciu zabudne.

Má rezervačný systém Bookio funkciu SMS / E-mail Notifikácie?

Áno, hostia majú potvrdenie o rezervácii stále pri sebe v mobile a tak na ňu nezabudnú. Potvrdenia sa posielajú automaticky emailom/sms pri zápise rezervácie – netreba robiť nič navyše. Zákazníkom môžete poslať aj SMS o zrušení či zmene rezervácie. Posielaním SMS s potvrdením o rezervácií môžete znížiť celkový počet prepadnutých rezervácií.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Mapa stolov?

Áno, s detailnou mapou podniku a aktuálnym dianím na všetkých stoloch máte v rukách tromf, ktorý vám pomôže ešte lepšie manažovať jeho chod a vyťaženosť. Bookio. Vám umožní nakresliť floor plán presne podľa toho, ako máte usporiadané stoly v reštaurácii (okrúhle, štvorcové stoly, pri sebe, oddelené…) Mapa sa jednoducho ovláda a tak je ľahko použiteľná pre akéhokoľvek čašníka.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Čakacia listina?

Áno, nedovoľte Vašim zákazníkom ísť do konkurenčného podniku, ak je ten Váš plný. Pridajte ich na čakaciu listinu a posaďte ich na drink k baru alebo ich pošlite sa poprechádzať . Keď sa stôl uvoľní, pošlite im sms správu a oni sa vrátia.  Takto viete stoly využiť efektívnejšie.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Hromadná SMS?

Áno, zákazník môže svojich klientov informovať o novinkách vo svojom zariadení formou sms. Môže si vytvoriť aj nejakú akciu pre vybraných zákazníkov alebo len jednoducho poslať všetkým rovnakú správu.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Pozvánka?

Áno, máte zákazníkov, ktorí sa už istý čas neukázali? Pripomeňte sa im! V Bookio. si viete automaticky nastaviť pozvánku, ktorá sa pošle zákazníkom ,ktorí v zariadení neboli viac ako zvolený počet dní. Vy na to nemusíte myslieť, Bookio. to urobí za Vás. Sms je poslaná automaticky bez potreby niečo kontrolovať.

Má rezervačný systém Bookio funkciu Permanentky?

Áno, vďaka Bookio. viete predávať a spravovať svoje permanentky online. Je to pohodlné pre Vás, ako aj pre Vašich zákazníkov. Permanentku si vedia kúpiť na pár klikov a Vy sa tiež nemusíte pri každej návšteve zapodievať ich zaškrtávaním. Bookio. ich automaticky overí za Vás.