malé logo efektivnejsie.sk
Interné a externé služby, aby ste Vy mohli podnikať
logo efektívnejšie

NAŠIM CIEĽOM JE VAŠE EFEKTÍVNEJŠIE PODNIKANIE

Všetky efektívne služby na jednom mieste
🏠 Domov > O nás

Osobný prístup a komunikácia

Rýchlosť a skvelá cena

Automatizácia a digitalizácia

Interné služby

Služby, ktoré poskytuje naša spoločnosť efektívnejšie.sk s.r.o., označujeme ako Interné služby.

Externé služby

Špecializujeme sa aj na vyhľadávanie výnimočných spoločností, ktoré vedia zefektívniť podnikanie svojim produktom alebo službou.

Tieto spoločnosti odporúčame ako Externé služby.

Čo prinášame v interných službách

1. Osobný prístup a komunikácia

Ja, Martin Jurkovič, som prvý a jediný kontakt so zákazníkmi. Nie som spoločnosť, kde človek kontaktuje anonymného zamestnanca zo zákazníckej podpory. Raz toho, nabudúce niekoho iného. Zákazníci vedia, že budú komunikovať len so mnou.

2. Skvelá cena

Vďaka efektívnosti riešení viem mojim zákazníkom ponúknuť skvelú cenu. Expertné vedomosti v daných témach a prepracovaný informačný systém mi umožňujú ponúkať služby efektívne, a teda za skvelú cenu.

3. Rýchlosť

Neznášam čakanie a ani moji zákazníci čakať nebudú. Objednávky vybavujem hneď v daný deň, na emaily odpovedám spravidla do 2 hodín, telefón dvíham do pár sekúnd. Čas sú peniaze a preto riešim veci rýchlo a hlavne hneď.

4. Automatizácia

Nemám rád prepisovanie údajov a nemám rád ani kopírovanie údajov. Údaje sú podľa mňa na to, aby sa automaticky a sami pomocou XML, API, GPC presúvali do dokumentov a formulárov. Je to hotové za sekundu, na jeden klik a hlavne bez chýb.

5. Dôvera a dlhodobé vzťahy

Vzťah so zákazníkmi zakladám na obojstrannej dôvere. Na znak dôveryhodnosti nepožadujem platbu vopred za moje služby. Je podľa mňa fér, pýtať si peniaze až keď úspešne spravím svoju prácu.

Čo vyžadujeme od našich partnerov na externé služby?

1. Jedinečnosť 

Našli inovatívny a špeciálny spôsob poskytnutia služby. Tým pádom vynikajú pred konkurenciou a budú aj Vašim skvelým parnerom v podnikaní.

2. Odbornosť 

Sú naozaj odborníci vo veciach, ktorým sa venujú. Tým je garantované, že budú ich služby na skvelej úrovni a vždy správne. Odbornosť prichádza hlavne s ich skúsenosťami.

3. Proklientský prístup

Uvedomujú si, že Vy ako klient, ste ten najdôležitejší. Načúvajú a snažia sa chápať Vašim špecifickým potrebám. Radi Vám odporučia riešenie, ktoré je pre Vás najvhodnejšie.

4. Rýchlu komunikáciu a dodanie

Na Vašu požiadavku Vám odpovedia maximálne do 24 hodín. Sú si vedomí, že sa potrebujete rýchlo rozhodovať a tak komunikujú rýchlo a efektívne. Rýchlosť v dodaní služby je kľúčová a vždy robia maximum, aby ste mali to, čo potrebujete, prakticky ihneď.

5. Cenu viete hneď 

Vždy keď to je aspoň trocha možné, sa snažíme informovať Vás o cene hneď na našej webstránke, aby ste ušetrili čas a energiu jej zisťovaním.