Interné a externé služby, aby ste Vy mohli podnikať

logo efektívnejšie

NAŠIM CIEĽOM JE VAŠE EFEKTÍVNEJŠIE PODNIKANIE

Všetky efektívne služby na jednom mieste
🏠 Domov > O nás

Osobný prístup a komunikácia

Rýchlosť a skvelá cena

Automatizácia a digitalizácia

Interné služby

Služby, ktoré poskytuje naša spoločnosť efektívnejšie.sk s.r.o., označujeme ako Interné služby.

Externé služby

Špecializujeme sa aj na vyhľadávanie výnimočných spoločností, ktoré vedia zefektívniť podnikanie svojim produktom alebo službou.

Tieto spoločnosti odporúčame ako Externé služby.

Čo prinášame v interných službách

1. Rýchlosť

Neznášame čakanie a ani naši zákazníci čakať nebudú. Objednávky vybavujeme hneď v daný deň, na emaily odpovedáme spravidla do 2 hodín, telefóny dvíhame do pár sekúnd. Čas sú peniaze a preto riešime veci rýchlo, väčšinou ihneď.

2. Skvelá cena

Vďaka efektívnosti riešení vieme našim zákazníkom ponúknuť skvelú cenu. Expertné vedomosti v daných témach a prepracovaný informačný systém nám umožňujú ponúkať služby efektívne, a teda za skvelú cenu.

3. Automatizácia

Nemáme radi prepisovanie údajov a nemáme radi ani kopírovanie údajov. Údaje sú podľa nás na to, aby sa automaticky a sami pomocou XML, API, GPC presúvali do dokumentov a formulárov. Je to hotové za sekundu, na jeden klik a hlavne bez chýb.

4. Dôvera a dlhodobé vzťahy

Vzťah so zákazníkmi zakladáme na obojstrannej dôvere a dlhodobej spolupráci. Naši klienti sa k nám radi opakovanie vracajú a pomáhame im rôznych oblastiach podnikania.

Čo vyžadujeme od našich partnerov na externé služby?

1. Jedinečnosť 

Našli inovatívny a špeciálny spôsob poskytnutia služby. Tým pádom vynikajú pred konkurenciou a budú aj Vašim skvelým parnerom v podnikaní.

2. Odbornosť 

Sú naozaj odborníci vo veciach, ktorým sa venujú. Tým je garantované, že budú ich služby na skvelej úrovni a vždy správne. Odbornosť prichádza hlavne s ich skúsenosťami.

3. Proklientský prístup

Uvedomujú si, že Vy ako klient, ste ten najdôležitejší. Načúvajú a snažia sa chápať Vašim špecifickým potrebám. Radi Vám odporučia riešenie, ktoré je pre Vás najvhodnejšie.

4. Rýchlu komunikáciu a dodanie

Na Vašu požiadavku Vám odpovedia maximálne do 24 hodín. Sú si vedomí, že sa potrebujete rýchlo rozhodovať a tak komunikujú rýchlo a efektívne. Rýchlosť v dodaní služby je kľúčová a vždy robia maximum, aby ste mali to, čo potrebujete, prakticky ihneď.

5. Cenu viete hneď 

Vždy keď to je aspoň trocha možné, sa snažíme informovať Vás o cene hneď na našej webstránke, aby ste ušetrili čas a energiu jej zisťovaním.